Luottamushenkilöt

Jorma Häkkinen
Puheenjohtaja

Majatoimikunta, Tiedotustoimikunta, Järjestö- ja koulutustoimikunta, Perhetoimikunta,

siilinlatu@gmail.com

Risto Iivonen
Talviuintivastaava

risto.iivonen@gmail.com
0504920930

Terttu Järvinen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Hallituksen/johtokunnan varajäsen, Taloudenhoitaja

Melontatoimikunta, Pyöräilytoimikunta, Muu, Naistoimikunta

jrvinenterttu@gmail.com
044 210 3316

Reijo Koski

Lentopallotoimikunta,

0400 676 490

Jarkko Mustonen
Melontavastaava

Melontatoimikunta,

jjmustonen@gmail.com
0500575525

Laura Niiranen
Melontavastaava

laraniiranen@gmail.com
0443753758

Marjatta Nuutinen

Perhetoimikunta,

nuutinen.marjatta@gmail.com
040 7220630

Olavi Oinonen
Geokätköilyvastaava

Lasten ja nuorten toimikunta, Perhetoimikunta,

olavi.oinonen@dnainternet.net
0400804203 71800 , Siilinjärvi

Tommi Prami
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Toimikunnan/työryhmän jäsen

Tiedotustoimikunta, Retkeilytoimikunta,

tommi.prami@gmail.com
0440578897

Pertti Rautalin
Toimikunnan/työryhmän jäsen

Majatoimikunta, Lumikenkätoimikunta,


Heidi Silander
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Jäsensihteeri

Perhetoimikunta,

hsilande@gmail.com

Matti Silander
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Pyöräilyvastaava

msilander1@gmail.com
0442185280

Annikki Valtonen
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Lapset/nuoret/perheet vastaava

Majatoimikunta, Perhetoimikunta, Naistoimikunta

annikki.valtonen@gmail.com
0440808876