Luottamushenkilöt

Pekka Arffman
Varapuheenjohtaja

Tiedotustoimikunta, Retkeilytoimikunta, Hiihtotoimikunta,

pekka.arffman@dnainternet.net
0442103314

Jorma Häkkinen
Puheenjohtaja

Majatoimikunta, Tiedotustoimikunta, Järjestö- ja koulutustoimikunta, Perhetoimikunta,

siilinlatu@gmail.com

Urpo Häkkinen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta, Pyöräilytoimikunta, Avantouintitoimikunta, Melontatoimikunta, Hiihtotoimikunta,

urpoh@dnainternet.net
044 210 3315 Huuhkajantie 9 71800 , Siilinjärvi

Terttu Järvinen
Taloudenhoitaja, Hallituksen/johtokunnan jäsen, Jäsensihteeri

Pyöräilytoimikunta, Melontatoimikunta, Muu, Naistoimikunta

jrvinenterttu@gmail.com
044 210 3316

Pauli Karppinen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Melontatoimikunta, Lumikenkätoimikunta,

karppinen.pauli@dnainternet.net
0440719141 Lehmitie 3 71850 , Siilinjärvi

Reijo Koski

Lentopallotoimikunta,

remakoski@gmail.com
0400 676 490

Seppo Laitanen
Muu luottamushenkilö

Avantouintitoimikunta, Kirkkovenetoimikunta,

seppo.laitanen@gmail.com
0445551564

Marjatta Nuutinen

Perhetoimikunta,

nuutinen.marjatta@gmail.com
040 7220630

Merja Nuutinen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Perhetoimikunta,

nuutinenmerja@gmail.com
0503038366 Vanhapolku 18 71130 , Kuopio

Olavi Oinonen
Geokätköilyvastaava

Lasten ja nuorten toimikunta, Perhetoimikunta,

olavi.oinonen@dnainternet.net
0400804203 71800 , Siilinjärvi

Pertti Rautalin
Toimikunnan/työryhmän jäsen

Majatoimikunta, Lumikenkätoimikunta,


Matti Silander
Hallituksen/johtokunnan jäsen, Maastopyöräilyvastaava

matti.silander@suomi24.fi
0442185280

Pertti Olavi Toivainen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Muu, Lentopallotoimikunta, Perhetoimikunta,

toivper@gmail.com
050 067 9413 71800 , Siilinjärvi

Seija Vihervuori
Geokätköilyvastaava

Geokätköilytoimikunta, Perhetoimikunta, Naistoimikunta

seija.vihervuori@elisanet.fi
, 0408672593 71870